Мирина Лучистая

Хочу вас согреть своим теплом


Миринка Лучистая

Інтерв"ю з Бертом Хеллінгером

Є такий чудовий журнал "Країна",  я завжди читаю його з великим задоволенням, бо матеріали у тому журналі - живі, актуальні та цікаві. І ось натрапила я  на інтерв"ю із Бертом Хелінгером - відомим психоаналітиком, богословом та засновником системних розстановок, які я дуже полюбляю та вважаю одним из найефективніших методів налагодити своє життя.

Для френдів, які "в темі" - під катом інтерв"ю з Хелінгером. Читайте та дізнавайтесь:
- чому діти бувають агресивними та неслухняними....
- чому люди розлучаються  та не можуть знайти собі місяця в житті....
- як мертві та ненароджені діти впливають на живих людей....

Є такий чудовий журнал "Країна",  я завжди читаю його з великим задоволенням, бо матеріали у тому журналі - живі, актуальні та цікаві. І ось натрапила я  на інтерв"ю із Бертом Хелінгером - відомим психоаналітиком, богословом та засновником системних розстановок, які я дуже полюбляю та вважаю одним из найефективніших методів налагодити своє життя.

Для френдів, які "в темі" - під катом інтерв"ю з Хелінгером. Читайте та дізнавайтесь:
- чому діти бувають агресивними та неслухняними....
- чому люди розлучаються  та не можуть знайти собі місяця в житті....
- як мертві та ненароджені діти впливають на живих людей....

 

 10931077107610801085107510771088_336
Як утрата одного з батьків може позначитися на дітях наступних поколінь?

- Це позначається завжди. Але не завжди негативно. Якщо людина в дитинстві втратила когось із батьків і зазнала травми, вона хоче померти слідом за батьками. Згодом, коли з'являться cвої діти, хтось із них захоче "піти в смерть" замість свого батька чи матері.

Знайомий написав мені листа. У ньому йшлося про те, що його син став страшенно агресивний. Його ледь не виключили зі школи. Я запропонував разом із родиною відвідати мій семінар. Приїхали батько, мати і двоє синів. Агресивним був молодший. Подивився на них і зрозумів, що жінка хоче померти. Спитав у неї, в чому річ. Розповіла, що в її матері був коханий, який загинув у автокатастрофі. Тоді я викликав трьох людей: пацієнтку, жінку як замісний об'єкт її матері та чоловіка - як проектування загиблого материного партнера. Одразу побачив, що матір тягне до її мертвого коханого. Вона хотіла возз'єднатися з ним у смерті. Він сказав їй: "Ти можеш жити далі". Матір зітхнула й сказала доньці: "Я залишаюся". Донька теж зітхнула й мала щасливий вигляд. Тоді я попросив її повернутися спиною до своєї матері й запросив у розстановку її агресивного сина. Матір сказала йому: "Я залишаюся. Буду жити". Це розчулило сина. Він підбіг і обійняв її.

Яким чином убиті впливають на живих?

- У Німеччині під час Другої світової війни було скоєно багато злочинів. Їх вчинило покоління дідів нинішньої молоді. Дідусь, який був воєнним злочинцем, не зважав на тих, кого вбивав. Тому його онука тягне до вбитих ним. Вплив померлих часто проявляється через покоління.

Якось в Америці мені трапився клієнт, який почувався нікому не потрібним невдахою. Його прадід побудував залізницю від Канади до Бостона. Сім'я розбагатіла. Але на будівництві загинуло чимало людей. Правнук виявився "сплетеним" із ними. Йому полегшало б, якби родина визнала: своє багатство вона нажила за рахунок багатьох смертей. У сім'ї неможливо щось приховати. Минуле так чи інакше впливає на теперішнє.

Ви стверджуєте, що люди можуть мати почуття, які їм не належать. Які це почуття і звідки вони походять?

- Є почуття, заборонені в родині. Скажімо, у матері погані стосунки з власною матір'ю. Тоді вона може ставитися до доньки, як до своєї матері. Нехтувати нею. Дитина це відчуває і переймає ставлення бабусі до своєї матері. Тоді стосунки між матір'ю та бабусею без жодної на те причини повторюються у стосунках між матір'ю та її дитиною. Дитина не має власних, дитячих, почуттів - лише запозичені. Вона почувається відповідальною за свою матір і нібито стає матір'ю для неї.

Метод сімейних розстановок може звільнити людину від чужих почуттів?

- Розстановка виявляє, де справжнє місце почуттів або звідки вони походять. Під час сеансу ставлю замісника матері, а навпроти - замісника її матері. Спостерігаю за тим, як вони поводяться, і можу це розв'язати. Якщо конфлікт вирішено, дитина може бути вільна.

Кожна дитина носить історію сім'ї у серці. Але не знає, звідки походять її почуття. Ми називаємо це "сплетінням". Дитина ніби сплетена з подіями та людьми, до яких не має жодного стосунку. За допомогою розстановки її можна вивільнити із цього сплетіння.

Що треба зробити, аби дитина не постраждала через розлучення батьків?

- У дитини все буде добре, коли вона матиме право любити обох. Якщо жінка хоче, щоб донька залишилася з нею, і не дозволяє їй спілкуватися з батьком, дитина почуватиметься погано. Батьки можуть сказати доньці: "Ми розлучаємося. Але залишаємося твоїми батьками". Тоді вона почуватиметься добре.

Як ставитися до права жінки на аборт?

- Ніяк. Я лише спостерігаю за тим, що відбувається.

В одній із книжок ви пишете, що абортована дитина впливає на матір і народжених пізніше дітей. Що це за вплив?

- Абортована дитина є частиною матері. Мати переживає аборт так, неначе вона втратила частину себе. Ця дитина ніби відроджується в її тілі. Наприклад, як міома (доброякісна пухлина у м'язовій оболонці матки. - "Країна"). Вона може заміщувати абортований плід. Це те, що відбувається тілесно. Несвідомо матір вабить до мертвої дитини. Її тягне "в смерть".

Щодо народженої дитини, то вона завжди відчуває, що її матір тягне "в смерть", і ніби каже: "Я помру замість тебе". Такі діти стають агресивними, інколи щойно з'явившись на світ. Їхня агресія спрямована проти смерті. За допомогою агресії вони наче намагаються утримати свою матір або іншого члена сім'ї "у житті".

Усі живі діти пов'язані з абортованою дитиною. Остання може проявитися в живій дитині у вигляді хвороби. Скажімо, у вагітної, яка колись зробила аборт, часто буває викидень.

Мати переживає аборт так, неначе втратила частину себе. Її вабить до мертвої дитини, тягне "в смерть"

Чи не можуть малі діти бути агресивними з інших причин?

- У Мексиці я проводив розстановку для школи. Один 14-річний узагалі не хотів учитися. До розстановки я запросив хлопчика, його батьків та жінку - замісний об'єкт його вчительки. Подивився на нього й кажу: "Ти ніби засмучений". І побачив, що цей смуток належить не йому, а його матері. А вона, в свою чергу, перейняла почуття в когось іншого. Питаю в неї: "Що сталося у твоїй родині?" Виявилося, у неї була сестра-близнючка, яка померла під час пологів. Тоді трохи віддалік від сестри я поставив замісника померлої близнючки спиною до решти. І помітив, що матір хлопчика тягнеться до своєї сестри. Тоді я поставив матір за її сестрою і спитав: "Як ти тут почуваєшся?" Вона відповіла: "Мені добре". Я повернув матір на своє місце й поставив хлопчика за близнючкою його матері. Хотів подивитися, чи не хоче він померти. Він мовив, що теж добре тут почувається.

Чому хлопчик не хотів більше вчитися?

Бо хотів померти - замість своєї матері. Чимало дітей переймають почуття своїх батьків. І несвідомо, з любові до них, кажуть: "Я помру замість тебе". Звідси і їхні проблеми.

Які сімейні негаразди типові для Німеччини?

- Німкені звинувачують чоловіків у злочинах націонал-соціалізму. Свідомо чи несвідомо, вони кажуть своїм дітям: "Не будь такий, як твій батько". Тоді діти стають агресивними. Скажімо, йдуть у неонацистські угруповання. Вихід я бачу в повазі дружин до своїх чоловіків. Суспільство має визнати, що жінки зробили такий самий внесок у націонал-соціалізм, як і їхні чоловіки.

Ви провели три семінари в Києві, де застосували метод сімейних розстановок. Чи траплялися випадки, пов'язані з проблемними дітьми?

- Серед моїх клієнтів була жінка, яку малою вдочерили. Вона погано ставилася до названих батьків. Під час розстановки з'ясували, чому рідна мати відмовилася від неї. Вона ніби сказала: "Виховувати тебе - це забагато для мене. Ти зайва". У житті часто трапляються ситуації, коли матір потрапляє в біду. Скажімо, захворює на шизофренію і дбати про дитину вже не може. Або хтось із батьків помирає, і вдова чи вдівець неспроможні виховувати дитину самотужки. У такому разі всиновлення чи удочеріння вимушене. Рідні батьки роблять це для добра дитини, заради її виживання. Так було з моєю клієнткою. Під час розстановки я побачив, що рідні батьки десь у глибині душі відчули: якщо дитина залишиться в них, то помре. Тобто за цим учинком теж стояла любов. Дитина, звичайно, не могла цього розуміти й була розлючена як на рідних, так і на названих батьків. Під час розстановки вона може сказати рідним батькам: "Зараз я погоджуюся з тим, що ви від мене відмовилися". І тоді в душі буде знову пов'язана зі батьками - як рідними, так і названими.

Гелінґер розробив метод сімейних розстановок

Берт Гелінґер розробив метод сімейних розстановок у 1980-х. Це груповий терапевтичний сеанс на запит клієнта. Розстановка покликана вирішити проблему розірваних сімейних стосунків - за Гелінґером, "стосунків любові та смерті".

Головне правило сімейних стосунків - усі родичі мають право належати до своєї родини. Якщо одного з них виключили з неї - абортована дитина, немила доньці матір, розлучені батьки; смерть брата тощо, доля виключеного може позначитися на іншому члені родини в наступних поколіннях. Гелінґер називає це "сплетінням". Воно проявляється у депресії, агресивній поведінці, небажанні жити, психічних розладах, фізіологічних хворобах. Треба відновити право виключеного належати до родини, щоб уникнути сплетіння. Її члени мають виявити до нього повагу й любов.

Треба відновити право виключеного з родини належати до неї

Учасники розстановки виступають у ролі замісників рідних клієнта. Вони нічого не знають ані про клієнта, ані про його родину. Терапевт розставляє замісників згідно з особистим уявленням, як могли б скластися стосунки між членами родини. Під час сеансу учасники починають почуватися як люди, що їх вони заміщають. Терапевт не втручається у розстановку, мовчки спостерігає за поведінкою замісників. За їхніми рухами з'ясовує причини конфлікту і мирить виключеного члена сім'ї та "сплетених" із ним рідних.

 

 Текст: Антон ПРИХОДЬКО

 Журнал  "Країна" від 2.04.2010Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 29

страшно жить
In this aspect you could say that every piece of Pandora Jewellery Charm Bracelets / Pandora Jewelry are "All Gifted". cheap Pandora Jewellery or Pandora Jewelry also contradicts another description of the mythological character. Contrary to being the cause of evil and misery to mankind, Pandora Charms Jewelry actually contributes to society.Under this context, we could say that perhaps, Pandora Bead possess or provides the last blessing left in the vessel: 'Hope'.
All kinds of watches in our watch company,such as Audemars Piguet:Audemars Piguet,Alain SilbersteinAlain Silberstein,ChopardChopard,BvlgariBvlgari,Jaeger leCoultreJaeger leCoultre,MontblancMontblanc,PaneraiPanerai,watch shop:watch shop,Replica watch GlashutteGlashutte,Longines Longines,Graham Graham,We believe you will like them. small replitereplica watches uk watch blogwatch new start replica watch uk
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. Good luck ;) XRumer20170718
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another size-types of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. See you later ;) XRumer20170721
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. See you later! XRumer20170721
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. See you later ;) XRumer20170725
Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights! Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar. Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking! All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings. In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona. People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor... So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office! OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm. DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena. From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100 https://veronasegwaytours.com/
[url=https://avto-signal.cf/kakrabotaettonirovka/1675-kupit-semnuu-tonirovku-v-sankt-peterburge.html]Купить съемную тонировку в санкт петербурге[/url] [url=https://concord.epoch-life.net/remotedeposit/5966-loan-dao-phuc-han.html]loan dao phuc han Concord North Carolina[/url] [url=https://center.renthop.net/moving/9946-apartment-conroe-in-rent-texas.html]apartment conroe in rent texas[/url] [url=https://forex-broker-invest.ru/strategii/3051-besplatnye-signaly-foreks-zoloto.html]Бесплатные сигналы форекс золото[/url]
Yesterday i got some interesting info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i want a best, some premium omega 3 fish oil. I've found this [url=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html] carlson omega 3 [/url] . What do you think about this Carlson brand?
[url=https://avto-signal.cf/kakrabotaettonirovka/1963-semnaya-tonirovka-na-lobovoe-steklo-vaz-2112.html]Съемная тонировка на лобовое стекло ваз 2112[/url] [url=https://keller.epoch-life.net/personalbanking/6027-sbi-personal-loan-interest-rate-2013.html]sbi personal loan interest rate 2013 Keller Texas[/url] [url=https://center.renthop.net/moving/10122-apartment-for-rent-hartford-wi.html]apartment for rent hartford wi[/url] [url=https://forex-broker-invest.ru/strategii/3343-kak-zarabatyvaet-foreks-kompaniy.html]Как зарабатывает форекс компаний[/url]
Yesterday i read some interesting info about Omega 3 stuff and now i really wanna get it. But i'm not absolutely sure which benefits will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i wanna get it with best price. Any idea?
Day ago i got some interesting info about Omega 3 stuff and now i really wanna get it. But i'm not 100% sure which benefits will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i want to buy it with best price. Any idea?
Yesterday i got some cool info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not really sure which pluses will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i want to purchase it with good price. Any idea?
Yesterday i read some cool info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i'm not 100% sure which benefits will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i want to buy it with best price. Any idea?
Day ago i got some shocking info about Omega 3 stuff and now i very wanna get it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and now i want to purchase it with good price. Any idea?
Day ago i read some amazing info about Omega 3 stuff and now i really wanna buy it. But i'm not 100% sure which benefits will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i wanna purchase it with best price. Any idea?
Yesterday i read new cool information about Omega 3 foods and now i very want to purchase it. But i want a best, some premium omega 3 fish oil. I've seen this [url=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html] premium omega 3 fish oil [/url] url. What do you know about Carlson brand?
Some time ago i read some interesting info about Omega 3 foods and now i really want to buy it. But i need a quality, some premium omega 3 fish oil. I've found this [url=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html] premium omega 3 fish oil [/url] link. What do you think about Carlson brand?
В данное время только лишь неповоротливый не зарабатывает в webе! © Каким способом бросить быть тем «ленивцем», что еще не получает прибыль от всемирной сети интернет? Ответ на текущий вопрос можно встретить на все тех же необъятных просторах нета. Только, основной проблемой является вопрос не «Как сшибить бабок?», а вопрос «Какой в частности вид заработка всем нам больше всего сгодится?». Среди множества вариантов заработка в сети особенно занимательными для нас станут те, что не требуют вложений денежных средств и титанических усилий для организации бизнес процесса. Таким видом заработка является использование партнерских и реферальных программ инвестиционных и брокерских предприятий. Доход от торговли на денежных рынках способна оказаться довольно высокой, что вынуждает людей толпами бежать к брокерам и заводить к ним денежные средства. А с этих денег партнер сможет получить значимую сумму в форме партнерских отчислений. Став партером и разместив гиперссылку на своем ресурсе или на всевозможных форумах (ради обычного юзера всемирной паутины) сегодня можно иметь постоянный доход без вложения финансовых средств и усилий. Как это все функционирует? Возьмём для примера команду ExpertOption – брокера бинарных опционов. [url=http://bit.ly/2tRqLgJ#X0v2Ugs2Rw]Ссылка на брокера[/url] [url=http://bit.ly/2uPwBMI#3Y2d4qK81p]Ссылка на партнёрку[/url] (помимо этого присутствует достаточно лендингов, высокая конверсия и минимум полей для заполнения при процедуре регистрации) Фирма предоставляет наилучший сервис для клиентов среди себе подобных, чем и знаменита. Более того, у них сейчас есть очень много других фишек и эффективных инструментов для партнера, которые помогают ему успешно заработать. Компании есть чем привлечь клиента. Но на этом ваше внимание заострять не станем, потому как компания нам интересна в первую очередь благодаря их партнерской программе. Их партнерская программа даёт возможность получать до 60% от доходности брокера систематично с каждого клиента до тех пор, пока он ведет торговлю через компанию. Организовав приток потенциальных клиентов можно без усилий пожинать плоды. Где раздобыть клиентов? Этот вопрос больше актуален для обычных людей, не иметь в распоряжении своих интернет-сайтов или раскрученных блогов. Нужно начинать с простого: 1. Вогнать в поисковике запрос «форекс форум»; 2. Зарегистрироваться на 5-10 форумах (для старта); 3. Выбрать любой холивар про финансовый рынок Форекс и сделать пост для привлечения интереса, как к примеру, «Лично я получил бесплатно $1000 для обучения торговле в компании ExpertOtpion!», и вставить свою партнерскую ссылку. И всё. Людям станет любопытно, пройдут по ссылке, и некоторые станут клиентами. Конечно, просто разместить один пост маловато, требуется еще и создавать активность, участвуя в обсуждении и распаляя заинтересованность к компании. В каждом из обсуждения надо в ходе аргументирования личного мнения вставлять гиперссылки. Потратив немного усилий, тема заживет своей жизнью и уже другие люди будут цитировать партнерскую ссылку, распространяя ее за вас. Доход от такой деятельности говорит сама за себя: [url=http://bit.ly/2uPwBMI#qv56K5WeZ6] [img]http://bit.ly/2uPrbkT#ZUBrBkgHy9[/img] [/url] Партнёрская программа имеет многообразный набор инструментов для размещения ссылок: • Промо линки; • Баннеры для вебмастеров; • Попапы; и др. Также для вебмастеров бесплатно предоставляются уникальный контент для размещения на собственных интернет-сайтах: релизы, все статьи, тактики и стратегии, консультации и прочдругоеее. Все это серьёзно оптимизирует работу и сокращает прилагаемые старания для извлечения дохода. А вырученный доход возможно вывести любым методом на выбор: • Webmoney (USD ONLY) ; • Paxum; • QIWI; • Skrill; • PayWeb; • PerfectMoney; • Epese; Довольно бесхитростный способ делать деньги, не так ли? Партнерство с ExpertOption позволяет несколько раз в месяц получать «небольшой» доход в не менее чем несколько сотен зеленых купюр. Если же потратить больше усилий или же если вы программист, то размеры заработка уже будут иметь более высокий порядок. Широкий набор инструментов отчетности позволит вам отслеживать источники получения прибыли и с большой отдачей управлять размещением ссылок. Международная компания ExpertOption имеет довольно большую известность по всему миру, большинство клиентов после торговли на демо открывают настоящий расчетный счет и, как минимум, половина из них делает повторный вклад. Именно благодаря этому, партнерские 50-60% от дохода компании представляют собой большую сумму денег даже для вебмастеров. Все что необходимо сделать, чтобы стать партнером, это пройти регистрацию в программе в один клик, разместить ссылку и получать заработок. Все затруднения и проблемы помогут разрешить работники службы поддержки.
[url=http://cyril-leytsihovich.ml/]песни млм, год в сетевом маркетинге[/url]
Hey everyone! Lately I have been battling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well [url=http://www.tobefast.com/ebay/valium-for-pain]link[/url] and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

апрапрапр

 Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомыМОЙ ЖЖ

Интересы
безбашенные поступки, города и страны, дождь, здоровый образ жизни, история, Киев, москалі, націоналізм, новости, осень, поезия, политика, прогулки под луной, психология, путешествия, Росія., свідомі українці, СМИ, спорт, сучукрліт, талантливые и интересные люди, телевидение, традиции других народов, Украина, фотография, эзотерика

Метки

Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua