Мирина Лучистая

Хочу вас согреть своим теплом


Миринка Лучистая

Інтерв"ю з Бертом Хеллінгером

Є такий чудовий журнал "Країна",  я завжди читаю його з великим задоволенням, бо матеріали у тому журналі - живі, актуальні та цікаві. І ось натрапила я  на інтерв"ю із Бертом Хелінгером - відомим психоаналітиком, богословом та засновником системних розстановок, які я дуже полюбляю та вважаю одним из найефективніших методів налагодити своє життя.

Для френдів, які "в темі" - під катом інтерв"ю з Хелінгером. Читайте та дізнавайтесь:
- чому діти бувають агресивними та неслухняними....
- чому люди розлучаються  та не можуть знайти собі місяця в житті....
- як мертві та ненароджені діти впливають на живих людей....

Є такий чудовий журнал "Країна",  я завжди читаю його з великим задоволенням, бо матеріали у тому журналі - живі, актуальні та цікаві. І ось натрапила я  на інтерв"ю із Бертом Хелінгером - відомим психоаналітиком, богословом та засновником системних розстановок, які я дуже полюбляю та вважаю одним из найефективніших методів налагодити своє життя.

Для френдів, які "в темі" - під катом інтерв"ю з Хелінгером. Читайте та дізнавайтесь:
- чому діти бувають агресивними та неслухняними....
- чому люди розлучаються  та не можуть знайти собі місяця в житті....
- як мертві та ненароджені діти впливають на живих людей....

 

 10931077107610801085107510771088_336
Як утрата одного з батьків може позначитися на дітях наступних поколінь?

- Це позначається завжди. Але не завжди негативно. Якщо людина в дитинстві втратила когось із батьків і зазнала травми, вона хоче померти слідом за батьками. Згодом, коли з'являться cвої діти, хтось із них захоче "піти в смерть" замість свого батька чи матері.

Знайомий написав мені листа. У ньому йшлося про те, що його син став страшенно агресивний. Його ледь не виключили зі школи. Я запропонував разом із родиною відвідати мій семінар. Приїхали батько, мати і двоє синів. Агресивним був молодший. Подивився на них і зрозумів, що жінка хоче померти. Спитав у неї, в чому річ. Розповіла, що в її матері був коханий, який загинув у автокатастрофі. Тоді я викликав трьох людей: пацієнтку, жінку як замісний об'єкт її матері та чоловіка - як проектування загиблого материного партнера. Одразу побачив, що матір тягне до її мертвого коханого. Вона хотіла возз'єднатися з ним у смерті. Він сказав їй: "Ти можеш жити далі". Матір зітхнула й сказала доньці: "Я залишаюся". Донька теж зітхнула й мала щасливий вигляд. Тоді я попросив її повернутися спиною до своєї матері й запросив у розстановку її агресивного сина. Матір сказала йому: "Я залишаюся. Буду жити". Це розчулило сина. Він підбіг і обійняв її.

Яким чином убиті впливають на живих?

- У Німеччині під час Другої світової війни було скоєно багато злочинів. Їх вчинило покоління дідів нинішньої молоді. Дідусь, який був воєнним злочинцем, не зважав на тих, кого вбивав. Тому його онука тягне до вбитих ним. Вплив померлих часто проявляється через покоління.

Якось в Америці мені трапився клієнт, який почувався нікому не потрібним невдахою. Його прадід побудував залізницю від Канади до Бостона. Сім'я розбагатіла. Але на будівництві загинуло чимало людей. Правнук виявився "сплетеним" із ними. Йому полегшало б, якби родина визнала: своє багатство вона нажила за рахунок багатьох смертей. У сім'ї неможливо щось приховати. Минуле так чи інакше впливає на теперішнє.

Ви стверджуєте, що люди можуть мати почуття, які їм не належать. Які це почуття і звідки вони походять?

- Є почуття, заборонені в родині. Скажімо, у матері погані стосунки з власною матір'ю. Тоді вона може ставитися до доньки, як до своєї матері. Нехтувати нею. Дитина це відчуває і переймає ставлення бабусі до своєї матері. Тоді стосунки між матір'ю та бабусею без жодної на те причини повторюються у стосунках між матір'ю та її дитиною. Дитина не має власних, дитячих, почуттів - лише запозичені. Вона почувається відповідальною за свою матір і нібито стає матір'ю для неї.

Метод сімейних розстановок може звільнити людину від чужих почуттів?

- Розстановка виявляє, де справжнє місце почуттів або звідки вони походять. Під час сеансу ставлю замісника матері, а навпроти - замісника її матері. Спостерігаю за тим, як вони поводяться, і можу це розв'язати. Якщо конфлікт вирішено, дитина може бути вільна.

Кожна дитина носить історію сім'ї у серці. Але не знає, звідки походять її почуття. Ми називаємо це "сплетінням". Дитина ніби сплетена з подіями та людьми, до яких не має жодного стосунку. За допомогою розстановки її можна вивільнити із цього сплетіння.

Що треба зробити, аби дитина не постраждала через розлучення батьків?

- У дитини все буде добре, коли вона матиме право любити обох. Якщо жінка хоче, щоб донька залишилася з нею, і не дозволяє їй спілкуватися з батьком, дитина почуватиметься погано. Батьки можуть сказати доньці: "Ми розлучаємося. Але залишаємося твоїми батьками". Тоді вона почуватиметься добре.

Як ставитися до права жінки на аборт?

- Ніяк. Я лише спостерігаю за тим, що відбувається.

В одній із книжок ви пишете, що абортована дитина впливає на матір і народжених пізніше дітей. Що це за вплив?

- Абортована дитина є частиною матері. Мати переживає аборт так, неначе вона втратила частину себе. Ця дитина ніби відроджується в її тілі. Наприклад, як міома (доброякісна пухлина у м'язовій оболонці матки. - "Країна"). Вона може заміщувати абортований плід. Це те, що відбувається тілесно. Несвідомо матір вабить до мертвої дитини. Її тягне "в смерть".

Щодо народженої дитини, то вона завжди відчуває, що її матір тягне "в смерть", і ніби каже: "Я помру замість тебе". Такі діти стають агресивними, інколи щойно з'явившись на світ. Їхня агресія спрямована проти смерті. За допомогою агресії вони наче намагаються утримати свою матір або іншого члена сім'ї "у житті".

Усі живі діти пов'язані з абортованою дитиною. Остання може проявитися в живій дитині у вигляді хвороби. Скажімо, у вагітної, яка колись зробила аборт, часто буває викидень.

Мати переживає аборт так, неначе втратила частину себе. Її вабить до мертвої дитини, тягне "в смерть"

Чи не можуть малі діти бути агресивними з інших причин?

- У Мексиці я проводив розстановку для школи. Один 14-річний узагалі не хотів учитися. До розстановки я запросив хлопчика, його батьків та жінку - замісний об'єкт його вчительки. Подивився на нього й кажу: "Ти ніби засмучений". І побачив, що цей смуток належить не йому, а його матері. А вона, в свою чергу, перейняла почуття в когось іншого. Питаю в неї: "Що сталося у твоїй родині?" Виявилося, у неї була сестра-близнючка, яка померла під час пологів. Тоді трохи віддалік від сестри я поставив замісника померлої близнючки спиною до решти. І помітив, що матір хлопчика тягнеться до своєї сестри. Тоді я поставив матір за її сестрою і спитав: "Як ти тут почуваєшся?" Вона відповіла: "Мені добре". Я повернув матір на своє місце й поставив хлопчика за близнючкою його матері. Хотів подивитися, чи не хоче він померти. Він мовив, що теж добре тут почувається.

Чому хлопчик не хотів більше вчитися?

Бо хотів померти - замість своєї матері. Чимало дітей переймають почуття своїх батьків. І несвідомо, з любові до них, кажуть: "Я помру замість тебе". Звідси і їхні проблеми.

Які сімейні негаразди типові для Німеччини?

- Німкені звинувачують чоловіків у злочинах націонал-соціалізму. Свідомо чи несвідомо, вони кажуть своїм дітям: "Не будь такий, як твій батько". Тоді діти стають агресивними. Скажімо, йдуть у неонацистські угруповання. Вихід я бачу в повазі дружин до своїх чоловіків. Суспільство має визнати, що жінки зробили такий самий внесок у націонал-соціалізм, як і їхні чоловіки.

Ви провели три семінари в Києві, де застосували метод сімейних розстановок. Чи траплялися випадки, пов'язані з проблемними дітьми?

- Серед моїх клієнтів була жінка, яку малою вдочерили. Вона погано ставилася до названих батьків. Під час розстановки з'ясували, чому рідна мати відмовилася від неї. Вона ніби сказала: "Виховувати тебе - це забагато для мене. Ти зайва". У житті часто трапляються ситуації, коли матір потрапляє в біду. Скажімо, захворює на шизофренію і дбати про дитину вже не може. Або хтось із батьків помирає, і вдова чи вдівець неспроможні виховувати дитину самотужки. У такому разі всиновлення чи удочеріння вимушене. Рідні батьки роблять це для добра дитини, заради її виживання. Так було з моєю клієнткою. Під час розстановки я побачив, що рідні батьки десь у глибині душі відчули: якщо дитина залишиться в них, то помре. Тобто за цим учинком теж стояла любов. Дитина, звичайно, не могла цього розуміти й була розлючена як на рідних, так і на названих батьків. Під час розстановки вона може сказати рідним батькам: "Зараз я погоджуюся з тим, що ви від мене відмовилися". І тоді в душі буде знову пов'язана зі батьками - як рідними, так і названими.

Гелінґер розробив метод сімейних розстановок

Берт Гелінґер розробив метод сімейних розстановок у 1980-х. Це груповий терапевтичний сеанс на запит клієнта. Розстановка покликана вирішити проблему розірваних сімейних стосунків - за Гелінґером, "стосунків любові та смерті".

Головне правило сімейних стосунків - усі родичі мають право належати до своєї родини. Якщо одного з них виключили з неї - абортована дитина, немила доньці матір, розлучені батьки; смерть брата тощо, доля виключеного може позначитися на іншому члені родини в наступних поколіннях. Гелінґер називає це "сплетінням". Воно проявляється у депресії, агресивній поведінці, небажанні жити, психічних розладах, фізіологічних хворобах. Треба відновити право виключеного належати до родини, щоб уникнути сплетіння. Її члени мають виявити до нього повагу й любов.

Треба відновити право виключеного з родини належати до неї

Учасники розстановки виступають у ролі замісників рідних клієнта. Вони нічого не знають ані про клієнта, ані про його родину. Терапевт розставляє замісників згідно з особистим уявленням, як могли б скластися стосунки між членами родини. Під час сеансу учасники починають почуватися як люди, що їх вони заміщають. Терапевт не втручається у розстановку, мовчки спостерігає за поведінкою замісників. За їхніми рухами з'ясовує причини конфлікту і мирить виключеного члена сім'ї та "сплетених" із ним рідних.

 

 Текст: Антон ПРИХОДЬКО

 Журнал  "Країна" від 2.04.2010Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 29

В данное время только лишь неповоротливый не зарабатывает в webе! © Каким способом бросить быть тем «ленивцем», что еще не получает прибыль от всемирной сети интернет? Ответ на текущий вопрос можно встретить на все тех же необъятных просторах нета. Только, основной проблемой является вопрос не «Как сшибить бабок?», а вопрос «Какой в частности вид заработка всем нам больше всего сгодится?». Среди множества вариантов заработка в сети особенно занимательными для нас станут те, что не требуют вложений денежных средств и титанических усилий для организации бизнес процесса. Таким видом заработка является использование партнерских и реферальных программ инвестиционных и брокерских предприятий. Доход от торговли на денежных рынках способна оказаться довольно высокой, что вынуждает людей толпами бежать к брокерам и заводить к ним денежные средства. А с этих денег партнер сможет получить значимую сумму в форме партнерских отчислений. Став партером и разместив гиперссылку на своем ресурсе или на всевозможных форумах (ради обычного юзера всемирной паутины) сегодня можно иметь постоянный доход без вложения финансовых средств и усилий. Как это все функционирует? Возьмём для примера команду ExpertOption – брокера бинарных опционов. [url=http://bit.ly/2tRqLgJ#X0v2Ugs2Rw]Ссылка на брокера[/url] [url=http://bit.ly/2uPwBMI#3Y2d4qK81p]Ссылка на партнёрку[/url] (помимо этого присутствует достаточно лендингов, высокая конверсия и минимум полей для заполнения при процедуре регистрации) Фирма предоставляет наилучший сервис для клиентов среди себе подобных, чем и знаменита. Более того, у них сейчас есть очень много других фишек и эффективных инструментов для партнера, которые помогают ему успешно заработать. Компании есть чем привлечь клиента. Но на этом ваше внимание заострять не станем, потому как компания нам интересна в первую очередь благодаря их партнерской программе. Их партнерская программа даёт возможность получать до 60% от доходности брокера систематично с каждого клиента до тех пор, пока он ведет торговлю через компанию. Организовав приток потенциальных клиентов можно без усилий пожинать плоды. Где раздобыть клиентов? Этот вопрос больше актуален для обычных людей, не иметь в распоряжении своих интернет-сайтов или раскрученных блогов. Нужно начинать с простого: 1. Вогнать в поисковике запрос «форекс форум»; 2. Зарегистрироваться на 5-10 форумах (для старта); 3. Выбрать любой холивар про финансовый рынок Форекс и сделать пост для привлечения интереса, как к примеру, «Лично я получил бесплатно $1000 для обучения торговле в компании ExpertOtpion!», и вставить свою партнерскую ссылку. И всё. Людям станет любопытно, пройдут по ссылке, и некоторые станут клиентами. Конечно, просто разместить один пост маловато, требуется еще и создавать активность, участвуя в обсуждении и распаляя заинтересованность к компании. В каждом из обсуждения надо в ходе аргументирования личного мнения вставлять гиперссылки. Потратив немного усилий, тема заживет своей жизнью и уже другие люди будут цитировать партнерскую ссылку, распространяя ее за вас. Доход от такой деятельности говорит сама за себя: [url=http://bit.ly/2uPwBMI#qv56K5WeZ6] [img]http://bit.ly/2uPrbkT#ZUBrBkgHy9[/img] [/url] Партнёрская программа имеет многообразный набор инструментов для размещения ссылок: • Промо линки; • Баннеры для вебмастеров; • Попапы; и др. Также для вебмастеров бесплатно предоставляются уникальный контент для размещения на собственных интернет-сайтах: релизы, все статьи, тактики и стратегии, консультации и прочдругоеее. Все это серьёзно оптимизирует работу и сокращает прилагаемые старания для извлечения дохода. А вырученный доход возможно вывести любым методом на выбор: • Webmoney (USD ONLY) ; • Paxum; • QIWI; • Skrill; • PayWeb; • PerfectMoney; • Epese; Довольно бесхитростный способ делать деньги, не так ли? Партнерство с ExpertOption позволяет несколько раз в месяц получать «небольшой» доход в не менее чем несколько сотен зеленых купюр. Если же потратить больше усилий или же если вы программист, то размеры заработка уже будут иметь более высокий порядок. Широкий набор инструментов отчетности позволит вам отслеживать источники получения прибыли и с большой отдачей управлять размещением ссылок. Международная компания ExpertOption имеет довольно большую известность по всему миру, большинство клиентов после торговли на демо открывают настоящий расчетный счет и, как минимум, половина из них делает повторный вклад. Именно благодаря этому, партнерские 50-60% от дохода компании представляют собой большую сумму денег даже для вебмастеров. Все что необходимо сделать, чтобы стать партнером, это пройти регистрацию в программе в один клик, разместить ссылку и получать заработок. Все затруднения и проблемы помогут разрешить работники службы поддержки.

 Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомыМОЙ ЖЖ

Интересы
безбашенные поступки, города и страны, дождь, здоровый образ жизни, история, Киев, москалі, націоналізм, новости, осень, поезия, политика, прогулки под луной, психология, путешествия, Росія., свідомі українці, СМИ, спорт, сучукрліт, талантливые и интересные люди, телевидение, традиции других народов, Украина, фотография, эзотерика

Метки

Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua