Мирина Лучистая

Хочу вас согреть своим теплом


Миринка Лучистая
Настроение: похмельное
Музыка: бумбокс

Про секс

Читаю по-тихеньку  "Паморочливий запах джунглів"  Юрка Покальчука. Все ж таки подобається мені цей письменник. Він  пише просто без всяких прекрас, називаючи  речі своїми іменами, але водночас красиво, еротично і чуттєво.
Ось уривок  із його твору, де описується найтаємніший акт, що може відбуватися між чоловіком та жінкою:

"Я торкнувся її грудей, спершу несміливо ....потім узявся  масувати їх дедалі сильніше. А тоді вже і жагучо почав їх цілувати, напівлежачи на ній, і вона не відпускала мій кінець, доки він не затвердів, потім усміхнулась, відсторонилась і подалась туди губами і ротом. Це була блаженна мить, але я враз відсторонив її, бо вже був готовий, і врешті вона сама ввела мене в себе і при цьому важко зітхнула, гейби від болю. О-о-о!
Але в мене вже не було сил стримуватись, і я спершу завмер, увійшовши, і якусь мить тактримався, кайфуючи від першого відчуття піхви, а потім почав шивдко рухатися  в ній, вкрай напружений нервово і щасливий від неймовірного блаженства.
Вона була вузесенька і ніжна, як незаймана дівчина, так мені здавалось, і я радісно і легко ходив у ній, і швидко закінчив, але ще довго рухався, ніби углиблюючись далі й далй, не в силах видістати звідтам, просто не хотілося виходити - там мало бути місце моєму кінцю завжди, оце його справжня пристань, тут йому належить за природною бути, - і врешті, відсапавшись, вийшов... "


Чудово написано. Як вважаєте?
Цікаво, на ХАЙБЛОГГЕРІ ще є шанувальники творчості Покальчука?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 20

После прочтенного должно быть появятся)))

НУ Я НАДЕЮСЬ....))

ничего особенного в этих словах не увидела. извините.

ИЗВИНЯЮ)))

Мирин, очень и очень похоже на эротические рассказы безымянных авторов.

 

По-перше (хочу звернутися до Наталі Денисової) важко судити про творчість Покальчука за одним уривком з оповідання. Є в нього речі, які містять в собі щось більше, ніж вплетені у штамповані сюжети еротичні сцени. Мені дуже сподобався перший прочитаний мною його твір «Таксі-блюз». А далі… На жаль, здається, що він надто захопився еротичною темою.  Крім того в нього якийсь пунктик на тому, як досвідчена жінка зваблює молоденьких хлопчиків)))

Оля,

я не обо всем творчестве сужу (я с ним не знакома), а о приведенном здесь отрывке, не больше и не меньше.

Крім того в нього якийсь пунктик на тому, як досвідчена жінка зваблює молоденьких хлопчиків)))

Вот дедушка Фройд сделал бы вывод ...)

та я зрозуміла) просто хтіла сказати, що приведений отривок - не є показовим. щоб  ти зовсім не розхотіла знайомитися з творчістю покальчука:)))

я пока ещё и не хочу))

+1 

досить багато його перечитала, була на творчих зустрічах з ним. щодо еротики, таки там здиг по повній. та якщо зануритись глибше, відкинувши просто еротику-цікаво пише)

НАТАШ, ВОТ ЭТОЙ ПРОСТОТОЙ ОН МНЕ И НРАВИТСЯ!

ну милая, так может написать почти каждый. ничего уникального в этих строках нет.

Ну я шанувальник

А шо у него есть еще за книги про секс ?)
У него почти все про секс)))

Я не вважаю, що чудово. Банально.

Читала кілька його творів. Особливого нічого не знаходжу. Гарне порно і не більше. Хоча може я замало його прочитала.

Фуфло галимое. Как и все дереши, забужки и карпы. Вся срвременная украинская литература подобна грязному вокзальному сортиру и воняет соответственно. А плачут, что Москва у них отбирает читателя. Чем читать такую хрень, лучше телик посмотреть или видео. Описывать каждую фрикцию, чтобы заработать побольше построчных - вот путь и задача такой писанины. Не будит фантазию, не вызывает сочувствия. Может, это некий вид спецлитературы для эмансипированых женщин?

у Дереша мені подобається "трохи пітьми", Карпа мене не поперла, Забужко не читала, зате Жадан - почитайте Жадана - це щось. Сучасна література у всьому світі однаково схожа на "грязний вокзальний сортир и воняет соответственно". Просто життя таке смердюче, що вже набридло це все приховувати.

фуфло? а вы хоть что-то читали из этого фуфла? Секс - это только ширма, за которой описывается все общество. И это оригинально и интересно. И это не порнуха, а социальные произведения.


 Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомыМОЙ ЖЖ

Интересы
безбашенные поступки, города и страны, дождь, здоровый образ жизни, история, Киев, москалі, націоналізм, новости, осень, поезия, политика, прогулки под луной, психология, путешествия, Росія., свідомі українці, СМИ, спорт, сучукрліт, талантливые и интересные люди, телевидение, традиции других народов, Украина, фотография, эзотерика

Метки

Календарь
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua